📍 Eski Londra Asfaltı No:111 Güngören, İstanbul

Dacia Logo

Karakuşlar Otomotiv, 1981 yılında Malatya’da kurulmuştur. 100 metrekarelik kapalı alana sahip olan ilk servisimiz, Karakuşlar Otomotiv ilke ve prensiplerinin temellerinin atıldığı yer olarak şirket tarihimizde önemli bir yer tutmaktadır.

1988 yılında İstanbul Güngören semtine taşınan Karakuşlar Otomotiv, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama ilkesini benimseyerek hızlı bir büyüme süreci içine girmiştir. Her zaman eğitimli servis çalışanları, orjinal yedek parça hizmeti ile kaliteli hizmetin en uygun fiyata sunulduğu yer olmuştur. Bu sayede, 1988 yılında Renault-Mais Yetkili Servis ünvanını almıştır.

Geçtiğimiz yıllar içinde ise servisimiz bugünkü 1800 metrekarelik yerine taşınarak aylık araç kapasitesini 1000’e çıkarmıştır. Gelişmiş teknolojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orjinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan Karakuşlar Otomotiv, sizlerden aldığı güven ile her geçen gün gelişerek büyümektedir. Kaliteli hizmetin ve en uygun fiyatın doğru adresini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Görüşmeyi Başlat
💬 Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋 Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.