📍 Eski Londra Asfaltı No:111 Güngören, İstanbul

Dacia Logo

Kampanyalar

3 Mart - 20 Nisan tarihleri arasında %20 fiyat avantajı!

Renault Servis %20 İndirim

Renault marka araçlarda 4 mart-20 nisan tarihleri arasında tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlarda %20 fiyat avantajını kaçırmayın.  Continental, bridgestone ve lassa marka lastiklerde 600TL’ye varan servis fırsatları ve maximum kart’a özel 12 aya varan taksit ayrıcalığı Karakuşlar Otomotiv’de!  

%20 indirim, 4 mart-20 nisan 2024 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda, aksesuarlarda, Renault fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. 4 adet lastik alımında; Bridgestone ve Lassa marka yaz ve dört mevsim lastiklerinde 15” ve 16” ölçüde 480 TL, 17” ve üstü ölçüde 600 TL, Continental marka yaz, kış ve dört mevsim lastiklerinde tüm ölçülerde 600 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Bireysel maximum kartlar ile yapılacak 3-8 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunulacaktır. Ticari kredi kartları, Maximum aidatsız kartlar, Bankamatik kartları, Maxipara kartları ve Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. katılımcı Renault yetkili servislerinde “kapında vale” hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. ve İş Bankası, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Dacia Servis Fırsatlarıyla Dacia'nız Kendini Evinde Hissedecek!

Dacia marka araçlarda 4 mart-20 nisan tarihleri arasında tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlarda %20 fiyat avantajını kaçırmayın.  Continental, bridgestone ve lassa marka lastiklerde 600TL’ye varan servis fırsatları ve maximum kart’a özel 12 aya varan taksit ayrıcalığı Karakuşlar Otomotiv’de!  

Görüşmeyi Başlat
💬 Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋 Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.