📍 Eski Londra Asfaltı No:111 Güngören, İstanbul

Dacia Logo

Uzman kadromuz ile kusursuz hizmet Karakuşlar Otomotiv’de!

Karakuşlar Otomotiv Renault Yetkili Servisi, gelişmiş teknlojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orjinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışıyla Güngören semtinde sizlere hizmet vermektedir.

1800 m² kapalı, 2000 m² alana sahip servisimizde mekanik, elektirik, kaporta-boya ve yedek parça satış hizmetleri, günümüz teknoloji standartlarında cihaz ve sistemler kullanılarak sunulmaktadır. Ayrıca servisimiz çeşitli sigortalar ile anlaşmalı olup, sigortalı araçlarınızı orjinal yedek parça ile tamir etme yetkisine sahiptir.

Karakuşlar Otomotiv ISO 9001 ve TSE standartlarında verdiği hizmeti belgeler ile kanıtlamıştır.

Mekanik

Servisimizde, sizlere daha rahat ve seri bir hizmet vermek amacıyla 800 m²’lik alanımızda aracınızın mekanik arızalarını, Renault sertifikalı çalışanlarımızla gidermekteyiz. Renault tarafından sadece yetkili servislere sağlanan CLIP cihazı (Aracınızın beynine bağlanıp sorunları tespit eden cihaz) ile sizlere sorunsuz bir servis hizmeti sunuyoruz.

 

Kaporta Boya

Karakuşlar Renault Servisi su bazlı boya fırını, enfaruj kurutma, gazaltı argon kaynak makinası, şase düzeltme tezgahı gibi gelişmiş ekipmanları ile fabrika kalitesi ve standartlarında, orjinal kaporta-boya hizmeti vermektedir.

Ayrıca Karakuşlar Otomotiv sahip olduğu son teknoloji ürünü su bazlı fırın ve Renault tarafından sağlanan orjinal boyalar ile kaporta boya işlemleri sonrası, aracınızın hasarlı bölgesinin rengi ile orjinal renginin birebir aynı olma garantisini gururla sunmaktadır. Hasarlı aracınızın şasesi pürüzsüz bir şekilde düzeltilecek ve boyadan sonra kesinlikle orjinal rengine kavuşacaktır.

Orjinal Yedek Parça

Servisimizde, bakım ve onarım işlemleri sırasında orjinal Renault yedek parçaları kullanılmaktadır. Montaj kolaylığı ile sağlamlığı birleştiren Renault orijinal parçaları, her aracın teknik özelliklerini tam anlamıyla karşılamak üzere yüksek standartlara dayalı çekme, sıkıştırma ve deformasyon testlerinden geçirilmektedir. Servisimizde, yedek parçaların yanı sıra orjinal Renault aksesuarları (jant, koltuk döşeme, araç içi paspas vb.) da satılmaktadır.

Kalite Kontrol

Aracınız, bakım ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra kalite kontrol uzmanlarımız tarafından bir kez daha incelenir. Böylece aracınızın tüm eksiklikleri giderilir ve size sorunsuz bir kullanım rahatlığı sunulur.

 

Görüşmeyi Başlat
💬 Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋 Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.