📍 Eski Londra Asfaltı No:111 Güngören, İstanbul

Dacia Logo

Renault Yol Yardım ve Destek

Renault Yardım hizmetleri, güvenliğiniz için yanınızda. Araç sorununuzla karşılaşmanız halinde, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Yol üzerinde gerektiğinde tamiratı yapmak veya Renault servisimize çekmek gibi pek çok farklı hizmetimizle kullanıcılarımıza yardımcı oluyoruz.

Acil durumlarda ise uzaktan destek hizmetimizle yanınızdayız.

Güvenilir ve profesyonel bir yardım ekibi için Renault Yardım hizmetlerini tercih edin.  

Kısaca Renault Yardım hizmetleriŞ

  • 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet
  • Aracınızın yol üzerinde onarımı yada Renault servisine çekilmesi
  • Acil durumlarda uzaktan destek hizmeti
 
 
 

ARIZA YARDIMI

Arıza yardımı ile, ekiplerimiz üretici garantisi kapsamına giren herhangi bir mekanik, elektrik yada elektronik arıza halinde herşey ile ilgilenir. Minimum kilometre sınırı olmaksızın ve sınırsız arama imkanı ile Renault Yardım hizmetlerinden faydalanın. 

Aracınızın garanti dönemi tamalandıktan sonra, yol yardım hizmetlerini ücretli olarak kullanabilirsiniz. 

KAZA YARDIMI

Kaza yardımı ile ilgili olarak model bağımsız size yardımcı olur. 

PATLAK LASTİK YARDIMI

Yolculuğunuz sırasında lastik patlama gibi lastiğiniz kullanılamaz bir duruma geldiğinde de hemen yardımcı oluyoruz. Uygun koşullarda yol kenarında lastik onarımı sağlanır ya da en yakın Renault yetkili servisine aracınızı çekiyoruz. 

KAYIP ANAHTAR YARDIMI

Anahtarlarınız ya da eller serbest Renault kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda da sizin için hizmet sağlıyoruz. 

 

YANLIŞ YAKIT YARDIMI

Aracınıza yanlış yakıt koyduğunuzda ortaya çıkan her türlü sorun ve/veya arıza için de yanlış yakıt yardımı desteği sağlıyoruz. 

Renault Diyalog İletişim Merkezi

Renault Diyalog İletişim Merkezimize 444 66 22 numaralı telefondan hafta içi 08.30-18.00, hafta sonu 10.00-18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 

Renault Yardım

Siz müşterilerimizin Renault markasına olan güvenini koruyup daha da arttırarak, memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarabilmek için 1993 yılında Renault Yardım sistemini oluşturduk.

Türkiye’nin her yerine yayılmış 195 adet Renault Yardım noktası, tam donanımlı Renault Yardım araçları ve eğitimli Renault Yardım Mekanikleri ile %80’in üzerinde olay yerinde onarımı ve trafiğin en yoğun olduğu bölgelerde bile en kısa sürede olay yerine ulaşımı gerçekleştirerek siz değerli Renault dostlarının memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmayı ilke edinmiştir. 

Renault, öncelikle 1 saati geçmemek kaydıyla yerinde onarımı sağlamayı, ayrıca bu yaygın hizmet ağı ile, garanti kapsamındaki araçlarda 1 saati aşan onarımlar için ücretsiz çekici hizmeti, 3 saati aşan onarımlar için de ücretsiz taksi, kiralık araç, konaklama ve ulaşım hizmetleri vererek, garanti kapsamı dışındaki araçlara da aynı hizmetleri ücretli olarak sunarak yılda 365 gün 24 saat yanınızdadır.


RENAULT YARDIM TELEFONLARI

444 62 47 yani 444 MAIS

Görüşmeyi Başlat
💬 Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba 👋 Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.